•  

Сніги тільки зійшли, а лісівники вже готуються до пожежонебезпечного періоду

440
Сніги тільки зійшли, а лісівники вже готуються до пожежонебезпечного періоду

Уже нині на території Полтавської області склалися надмірно сприятливі погодні умови для виникнення перших лісових загорань. Сходження снігу та тепла, сонячна погода значно збільшила кількість відвідувачів лісових масивів, а також паліїв сухої трави. Тому лісівники Полтавщині посилено готуються до пожежонебезпечного періоду.

Як розповів завідувач сектору охорони та захисту лісу Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Парфеня, у всіх лісогосподарських підприємствах наразі розробляють мобілізаційні плани залучення сил та засобів при гасінні лісових пожеж з підрозділами ДСНС, іншими підприємствами та організаціями, а також приводять у належний стан пожежну техніку та інвентар. Також, зазначає спеціаліст, проводять інвентаризацію пожежних водойм, пірсів для забору води, телевізійних систем відеонагляду. Не менш важливим є робота з громадськістю, а тому поновлюється уся наглядна агітація. Працівники державної лісової охорони для унеможливлення загорань готуються до прибирання смітників в лісовому фонді та оглядають стан місць відпочинку для населення.

Проте, наголошують лісівники, усі виконані заходи будуть марними, якщо населення буде нехтувати елементарними правилами пожежної безпеки та бездумно запалюватиме сірник поблизу лісового масиву.

Олександр Сергєєв

Коментарі