•  

Соціал-демократи відсвяткували «Красный день календаря» з запізненням у Полтаві

1100
Соціал-демократи відсвяткували «Красный день календаря» з запізненням у Полтаві

Ноябрь

День седьмого ноября -
Красный день календаря.
Погляди в свое окно:
Все на улице красно.

Вьются флаги у ворот,
Пламенем пылая.
Видишь, музыка идет
Там, где шли трамваи.

Весь народ - и млад и стар -
Празднует свободу.
И летит мой красный шар
Прямо к небосводу!

Самуил Маршак

Купка людей із червоними прапорами й ностальгією за життям у СРСР пройшлася вулицями в Полтаві.

Щоправда, демонстранти переплутали числа – замість традиційної за Союзу ходи 7 листопада, зорганізувалися тільки 8-го. Можливо, це пов’язано з занепадом системи піонерського вишколу.

Колеги з «Кола» зафільмували похід під традиційну октябрську пісню «И вновь продолжается бой». Що з того вийшло – дивиться у відеосюжеті.

Також партійці не зуміли адекватно пояснити полтавцям, чому їхня символіка вкрай схожа на німецьких соціал-демократів. На це голова партії Олександр Шамота сказав, що не в кольорах справа.

– Ми прийняли принципове рішення. Ми пішли до партії, яка несе певну ідеологію, і принесе в державу мир і достаток; яка дасть людям спокійно жити, – заявив Шамота.

Пересічні полтавці ідеї відродження радянських традицій не зрозуміли. Людям здалося, що уламки компартії вирішили піти пішки на фронт у Донецьку область, щоб здобувати спокійне життя для всіх українців. Тому полтавці розчарувалися, коли колона демонстрантів не покинула місто, а зупинила свій хід у центрі біля прокуратури і, проскандувавши гасла, розійшлася. 

Коментарі