•  

Соціальна мережа Facebook почала перевіряти правдивість фото і відео за допомогою штучного інтелекту

110
Соціальна мережа Facebook почала перевіряти правдивість фото і відео за допомогою штучного інтелекту

Про це повідомляється в корпоративному блозі Facebook. "Ми знаємо, що люди хочуть бачити точну інформацію про Facebook, тому протягом останніх двох років ми поставили пріоритет в боротьбі з дезінформацією. Сьогодні ми розширюємо перевірку фактів для фотографій і відео. Це допоможе нам швидше виявити і прийняти заходи проти великої кількості дезінформації", - повідомила менеджер по продукції Антонія Вудфорд.

Візуальні матеріали будуть перевірятися за допомогою моделі машинного навчання, в якій використовуються різні сигнали взаємодії, враховуючи зворотній зв'язок від людей на Facebook, для виявлення потенційно помилкового контенту. Буде включений пошук зворотного зображення і аналіз метаданих зображень, наприклад, коли і де була зроблена фотографія або відео.

В компанії обіцяють, що з часом точність програми буде підвищуватися, але вже зараз задіяно максимум технологій для оперативного і чіткого виявлення контенту, що вводить в оману, наприклад, оптичне розпізнавання символів і порівняння їх із заголовками статей.

Зараз ведеться робота над новими способами визначення впливу фото і відео, наприклад, маніпуляції.

Також Facebook розділив види дезінформації на 3 категорії:

1. Якою маніпулюють або котру виготовляють;

2. Контекстна;

3. Текстова або звукова реклама.

Як повідомлялося, В ЄС будуть видаляти екстремістський контент із соцмереж (https://www.ukranews.com/news/582104-v-es-budut-udalyat-ehkstremystskyy-kontent-yz-socsetey).

Посилання на джерело: https://www.ukranews.com/ua/news/583766-faceboo...

Коментарі