•  

СОЦІОЛОГИ: Антирейтинг Матковського понад 75%

4400
СОЦІОЛОГИ: Антирейтинг Матковського понад 75%

Незалежні соціологічні експерти зі Львова та Києва проводили опитування людей у Полтаві, щоби встановити справжній рівень симпатії/антипатії виборців до кандидатів на посаду міського голови й визначити об’єктивний рівень підтримки виборців цих кандидатів.

Вибірка охоплювала шість вікових груп полтавців від 25 до 65 років. Загалом було опитано 4 тисячі людей. Соціологи пропонували людям вибирати між двома кандидатами на посаду міського очільника. Після цього були підбиті підсумки.

Зокрема, очевидним стає, наскільки кандидати завищують собі показники підтримки. Зокрема, на інтернет-сайті новин «Полтавщина», у проплаченій статті (буква Р) Матковського, журналісти зазначали про 30 218 прихильників кандидата від «БПП-Солідарність» у Полтаві. 30 тисяч – це 10 % жителів міста.

Але як показали дослідження соціологів, це неправда. Достовірно відомо, що 75.6% полтавців ні за яких обставин не підтримають Андрія Матковського на цих виборах. Недалеко пішов і нинішній міський очільник Полтави Олександр Мамай. Його антирейтинг серед виборців – 64.6%.

Аналізуючи ситуацію в місті, ми бачимо, що напередодні виборів кандидати на посаду міського очільника не цураються брудних технологій, самопіару та маніпулювання думкою виборців, зокрема й поданням фейкової інформації, що не відповідає дійсності.

Ми знаємо та подаємо дані з перевірених джерел, щоби полтавці мали об’єктивну інформацію та дивилися на події тверезо. 

«Ні» підкупу виборців!

Коментарі