•  

Сьогодні – День десантника. Бойової удачі вам, хлопці, бийте ворога!

1460
Сьогодні – День десантника. Бойової удачі вам, хлопці, бийте ворога!

2 серпня українські десантники різних поколінь відзначають День десантника. Хоча офіційно він зветься в Україні Днем високомобільних десантних військ (ВДВ). Свято встановлено указом Президента України Л.Кучми в 1999 році як День аеромобільних військ, які в українській армії створено в 1992-93 роках на базі Повітряно-десантних військ збройних сил СРСР. У 2012 році на базі аеромобільних і десантних підрозділів утворено Високомобільні десантні війська.

Шановні воїни-десантники!

Щиро вітаю вас та ветеранів десантної служби з професійним святом.

Військові у блакитних беретах завжди були і залишаються втіленням гідності й честі, відданості своєму народові та військовому обов’язку, а ваш професіоналізм є візитною карткою високомобільних десантних військ. Адже ви завжди перебуваєте у бойовій готовності, з достоїнством витримуючи випробування в «гарячих точках».

Ось і нині українські десантники знаходяться на передовій битви за Україну. Наші побратими несуть чи не найбільші втрати, бо йдуть у бій першими.

Тому нинішнє 2 серпня важко назвати святковим днем. Сьогодні не до купання у фонтанах і спогадів про колишні армійські будні. Сьогодні десантники зі зброєю в руках відстоюють наше майбутнє на землі Донбасу – наступають у Луганську і Донецку, атакують ворога у Шахтарську і Яснуватій, тримають удар під Ізварино і Довжанським.

Вони гинуть, але не здаються!Гинуть, але перемагають!

Тому бойової удачі вам, хлопці! Хай не схибить рука і точним буде приціл!

Бийте ворога так, щоб не встигав він навіть перебігати з одного місця на інше, перш ніж згине на українській землі!

Слава Україні!

Десантникам слава!

Смерть ворогам!

Геннадій СІКАЛОВ,

лідер ГО «Останній Бастіон», ветеран повітряно-десантних військ

Коментарі