•  

Сьогодні - День Збройних Сил України. Президент та прем’єр привітали воїнів

440

В Україні щорічно 6 грудня відзначається День Збройних Сил - в день ухвалення в 1991 році закону України "Про Збройні Сили України".

Президент Петро Порошенко переконаний, що героїзм українських вояків здатний подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в країні.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні кожен військовий - людина №1 в Україні, адже кожен з них захищає територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Мужність, героїзм і патріотизм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Україні», - підкреслив Порошенко.

"Вітаю з Днем Збройних Сил України! Мужність, героїзм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру!", - написав президент у Twitter.

У своєму привітанні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк відзначив, що українці довели, що можуть створити армію

«Прийміть від уряду та від мене особисто слова глибокої вдячності і поваги у День Збройних сил України! Цей день став надзвичайно важливим для українців, тому що особливим в даний час є ставлення до тих, хто захищає наші життя і свободу, хто проливає кров за нашу незалежність, хто ціною свого життя зупиняє агресора», - підкреслив Яценюк.

Коментарі