•  

Сьогодні депутати планують розглянути законопроект про бюджет -2015

00
Сьогодні депутати планують розглянути законопроект про бюджет -2015

На засіданні планується розгляд проекту Державного бюджету на 2015 рік. Ухвалення Держбюджету очікується у понеділок, 30 грудня, передає "Уніан".

Сьогодні, 28 грудня о 10:00 Верховна Рада України проведе пленарне засідання.

Депутати розглянуть законопроект про державний бюджет на 2015 рік (№1000).

Як передає кореспондент видання, сьогоднішнім порядком денним засідання також передбачається розглянути питання щодо включення до порядку денного сесії законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України (№1660).

На повторне перше читання виноситиметься резонансний законопроект про внесення змін та визнання такими, що втратити чинність, деяких законодавчих актів України (№1577). Серед законопроектів, які розглядатимуться у другому читанні, - законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (№1587), законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням (№1264-1), законопроект про внесення змін до Митного кодексу України (щодо стабілізації платіжного балансу) (№1563). Крім того, у другому читанні розглядатимуться законопроекти, які стосуються реформування загальнообов`язкового державного соціального страхування та легалізації Фонду оплати праці (№1573); заходів, спрямований на сприяння капіталізації та реструктуризації банків (№1564); змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (№1557) та щодо змін до закону “Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті” щодо посилення захисту прав позичальників (№1610).

Нагадаємо, депутати змінили календарний план першої сесії парламенту. Постановою передбачено завершити сесію 3 лютого в день відкриття другої сесії. На засіданні у вівторок, 30 грудня планується прийняття рішення про державний бюджет України на 2015 рік.

Коментарі