•  

СЬОГОДНІ Флешмоб вишиванок разом із «Останнім Бастіоном»

2970
СЬОГОДНІ Флешмоб вишиванок разом із «Останнім Бастіоном»

Сьогодні святкуємо День Вишиванки.

Національна сорочка, гаптовна нитками - національний код українців. ГО "Останній Бастіон" шанує історію свого народу, тому долучається до всеукраїнскього флешмобу "Одягни вишиванку. Вишиванка - твій генетичний код". Закликаємо підтримати нас у цей четвер і зодягнути сорочку на роботу, до університету, на відпочинок та просто пройтися в національному одязі містом.

День вишиванки – всеукраїнське свято. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Долучайтеся до всеукраїнської акції! Пам'ятай своє коріння!

Збираємося сьогодні, 21 травня, о 18.00 годині в Корпусному парку біля Монумента Слави. Із собою мати гарний настрій, а на собі – вишиту сорочку! З нами будуть студенти кількох полтавських ВНЗ, активісти й усі патріотичні та небайдужі полтавці. Зробимо найбільший флешмоб вишиванок у Полтаві разом!

Гарний і пізнавальний бонус для всіх учасників флешмобу - коментар історика Пуголовка Юрія Олександровича про історію вишиванки та її значенні в культурі українського етносу. 

Коментарі