•  

Сьогодні о 8 годині ранку всі сили АТО припинили вогонь

1430
Сьогодні о 8 годині ранку всі сили АТО припинили вогонь

В прес-центрі АТО повідомлили, що ініціатива Президента України Петра Порошенка виконана і на всіх позиціях сил АТО введено в дію режим припинення вогню.

Петро Порошенко раніше заявив, що «День тиші» необхідний для того, щоб збільшити шанси на успіх мирних домовленостей. Нагадаємо, що 5 вересня 2014 року під час перегорів у Мінську між представниками української влади та сепаратистами з так званих «ЛНР» і «ДНР» був підписаний меморандум, згідно якого обидві сторони мали припинити вогонь, відвести важку техніку, а Донбас набував особливого статусу. Проте ці домовленості не були виконані. Бойовики неодноразово порушували перемир’я. За даними представників ООН за період, який пройшов з часу підписання Мінського Меморандуму на Сході України загинуло близько тисячі людей.

На офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook речник прес-центру АТО Олексій Дмитрашківський повідомив, що з боку терористів не помічено жодних ознак того, що вони готові дотримуватися перимир’я і припинити обстріли позицій сил АТО та населених пунктів.

Коментарі