•  

Сьогодні останній день прийому заявок для участі в акції «Зробимо щасливе дитинство наших дітей разом»

550
Сьогодні останній день прийому заявок для участі в акції «Зробимо щасливе дитинство наших дітей разом»

Нагадаємо, що два тижні тому ГО «Останній Бастіон» розпочав благодійну акцію до Дня захисту дітей «Зробимо щасливе дитинство наших дітей разом».

Того року «Останній Бастіон» робив такий проект самотужки, закупивши піску на 683 тис. грн. Проте багато з місцевих, не долучившись до трудових робіт проекту, не цінували отримані результати, носивши пісок, що призначався на ігрові майданчики, собі додому на власні потреби.

Цього року ми хочемо довести всім, що наша сила – в єднанні. Тільки разом ми зробимо наше життя кращим, а дитинство наших дітей – яскравим, цікавим і повноцінним. Лише в колективній роботі, де задіяні всі члени суспільства, пізнається справжня вартість праці.

Ми вже отримали десятки заявок майже з усіх куточків Полтави. Командою ми безпосередньо приїжджали в кожний двір, говорили з людьми, вислуховували їхні потреби й побажання.

Зазначаємо, що ми ухвалили ВСІ заявки, жодної не відхиливши й не залишивши нікого поза увагою: усі діти мають право на щасливе дитинство.

Наразі ми готуємо пісочниці й гойдалки, щоби 1 червня у День захисту дітей СПІЛЬНИМИ СИЛАМИ покращити занедбані дитячі майданчики, до яких мерії та комунальникам немає жодного інтересу. Звісно, на пісочницях, гойдалках та дітях не відмити мільйони, у міськради є справи куди цікавіші.

Тільки разом, тільки своїми силами зробимо собі та своїм дітям гарні умови для розвитку й відпочинку.

Із повагою, ГО «Останній Бастіон». 

Коментарі