•  

Сьогодні почалася шоста хвиля мобілізації

1430
Сьогодні почалася шоста хвиля мобілізації

Сьогодні, 18 червня в Україні починається шоста хвиля мобілізації. Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, її тривалість складатиме 60 днів, що передбачено законом 113-VIII "Про часткову мобілізацію".

У Генштабі ЗСУ відзначили, що принципових відмінностей від попередньої хвилі не буде. Тим не менш, на поточний момент не відомо, скільки призовників буде набрано в рамках шостої хвилі. Згідно з прогнозом військового прокурора Анатолія Матіоса, їх кількість становитиме 50 тисяч чоловік.

Усього згідно з вищеназваним законом, у 2015 році мобілізація відбувається в три черги протягом 210 діб. 20 січня була оголошена четверта хвиля мобілізації, тривалістю 90 днів, із квітня - п'ята хвиля, тривалістю 60 днів, а на червень була запланована шоста, тривалістю також 60 днів.

Офіцерський склад буде направлений для відповідної підготовки до військових навчальних закладів. Кваліфіковані солдати та сержанти будуть направлені в навчальні центри. Інші військовослужбовці будуть проходити підготовку в навчальних центрах і на військових полігонах. Таким чином, жоден військовозобов'язаний без проходження повного циклу підготовки не буде допущений до виконання завдань за призначенням.

При будь-яких умовах військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, використовуватися в рамках АТО не будуть.

Коментарі