•  

Сьогодні полтавських школярів та студентів вчили надавати медичну допомогу

660
Сьогодні полтавських школярів та студентів вчили надавати медичну допомогу

Сьогодні у Полтаві на Театральній площі зібралися школярі та студенти міста, щоб взяти участь у соціально-інформаційному проекті «Врятуй життя ближнього».


Організаторами цього проекту виступила ініціативна група випускників третього набору молодіжного проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». Подібний захід у місті проводиться уже вдруге.

Як зазначають організатори, основна мета проекту – навчити полтавців надавати першу долікарську допомогу в екстремальних ситуаціях.

На початку заходу для малечі організували загальноміську руханку, де дітлахи показали, як вони вміють робити фізичні вправи.

А з 14:00 до 18:00 на Театральній площі розмістили спеціальні палатки для проведення майстер-класів з надання першої меддопомоги. Зокрема юні полтавці могли прослухати фахові поради з приводу серцево-судинної патології, травматології, реанімації, проблем шлунково-кишкового тракту, екстремальних станів. Були також на площі і палатки «Збираємо екстрений рюкзак», «Робота з вибухонебезпечними речовинами», «Увага всім!». Окрім вищезазначених, на заході були представлені реанімобіль, мобільний флюорограф, пожежна машина.

У кожній палатці, під час проведення майстер-класу, кожен активний учасник отримує листівочку, завдяки якій можна взяти участь у розіграші призів. Усі ці листівки вкидалися в барабан і, шляхом жеребкування, обиралися переможці.

Також протягом усього заходу волонтери зі скриньками збирали кошти для наших героїв, які зараз перебувають в АТО. Завтра їх порахують і витратять на потреби бійців.

Коментарі