•  

Сьогодні у Полтаві потягом травмувало чоловіка. Він помер на місці

1210
Сьогодні у Полтаві потягом травмувало чоловіка. Він помер на місці

Сьогодні, 22 травня, о 03-15 годин ночі до чергової частини лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці надійшло повідомлення про те, що на перегоні станцій Полтава-Київська – станції Супрунівка Південної залізниці потягом було травмовано людину.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події встановила особу загиблого. Смертельно травмованим виявився 52-річнийполтавець, який помер на місці, від отриманих тілесних ушкоджень, характерних для залізничного травмування: ампутація нижніх кінцівок та численні травми несумісними для життя, повідомила Наталія Сайкіна помічник начальника ЛВ на ст. Полтава по взаємодії з громадськістю.

Чоловіка було травмовано пасажирським потягом № 126 сполученням Константинівка – Київ, як повідомив машиніст, травмований знаходився на небезпечній відстані від потягу, це і стало причиною трагедії.

Тіло чоловіка направлено в бюро СМЕ м. Полтави. Усі обставини пригоди встановлюються Подальшу перевірку проводить лінійний відділ на станції Полтава.

Коментарі