•  

Сьогодні у Полтаві пройде мітинг проти незаконної забудови паркової зони

4360
Сьогодні у Полтаві пройде мітинг проти незаконної забудови паркової зони

Поки «Останній Бастіон» продовжує пильнувати ситуацію з незаконною забудовою по вулиці Ляхова, у Полтаві вирують пристрасті з іншим прикладом нахабства та беззаконня з боку забудовників та міської влади. Мова йде про чергову скандальну забудову, але вже по вулиці О. Бідного.

Для тих, хто не знає, забудовник ТЗДВ «Полтавтрансбуд» вирішив, що побудувати багатоповерхівку поблизу лікарні в парковій зоні – це гарна ідея. Звісно, що думку людей ніхто навіть не намагався спитати: сфальсифікували громадські слухання, "кинули на лапу" де було потрібно - і все, можна будувати. Але обурена громадськість не лишила цей випадок напризволяще і почала відстоювати зелену зону. Жителі та громадські активісти зносили паркан, облагороджували зону відпочинку, писали скарги та намагались докричатись до представників влади, щоб останні подолали кричущий акт вандалізму з боку забудовника, якому абсолютно байдуже на кілька тисяч полтавців, що проти знищення ледь не єдиної зеленої зони на всьому мікрорайоні. Вся ця тяганина триває з осені минулого року, але люди й громадські діячі не полишали надії знайти певний консенсус. До сьогодні.

Завдяки інсайдерській інформації стало відомо, що місцеві жителі звертались до горезвісної організації, яка нещодавно з'явилась у нашому місті, «Нова Полтава». Звертались з одним проханням – надати саджанці, інструмент та інші подібні дрібниці, щоб привести паркову зону на вулиці О.Бідного в належний вигляд. Але за "дивним" збігом обставин, одразу після їх звернення, забудовник почав хутко зводити паркан знову. Чи не говорить це про певний зговір між Жиденко, який являється очільником «Нової Полтави» та забудовником Ландарем?

«Останній Бастіон» поцікавився думкою полтавського громадського діяча Сергія Чередніченка, який добре знайомий з даною проблемою:

«Зараз в мене є дві з половиною тисячі підписів людей, що проживають в прилеглих будинках і вони всі категорично проти цієї забудови. Всі шляхи, що лежать в межах закону, на сьогодні, які ми намагаємось робити – вони не працюють в нашій країні та в нашому місті. Чому? Тому що Олександр Мамай ніяк не реагує, прокуратура ніяк не реагує і міліція ніяк не реагує. Одним словом відбувається цілковите беззаконня», - резюмував Сергій Чередніченко.

Знаючи, що на минулу зустріч між забудовником та місцевими жителями, забудовник звіз тітушок, «Останній Бастіон» поцікавився, чи не боїться політичний діяч за своє життя?

«Так звісно, певний острах є. Мені постійно погрожують і радять покинути це діло», - сказав Сергій Іванович.

Варто зазначити, що неподобство і кричуще порушення законодавства з боку полтавських забудовників, як по вулиці Ляхова, так і по вулиці О.Бідного, чітко дають зрозуміти лише одне – проблеми полтавців зовсім не зачіпають владну верхівку нашого міста.

Сьогодні небайдужих полтавців знову запрошують вийти на мітинг проти забудови на О.Бідного, адже, як зазначає Сергій Чередніченко на своїй сторінці у Фейсбуці, «Полтаватрансбуд» знає, що протокол громадських слухань підроблений і тому мусить розпочати забудову парку якнайшвидше.

Мітинг заплановано на 17 годину по вулиці О.Бідного 5. Запрошуються всі кому небайдужа доля нашого міста.

Олександр Сергєєв

Коментарі