•  

Сьогодні у Полтаві суд над Кернесом

3080
Сьогодні у Полтаві суд над Кернесом

Судове засідання у справі харківського міського голови Геннадія Кернеса пройде сьогодні, 28 травня, у Київському райсуді Полтави. Розпочнеться розгляд справи о 10:30 ранку.

Як передає кореспондент «Останнього Бастіону» з місця події, наразі в районі Київського райсуду велика кількість міліціонерів. Сам же Кернес поки не з'явився.До зали засідання впустили тільки журналістів та учасників процесу.

Нагадаємо, що Кернеса та двох його охоронців звинувачують у нападі на євромайданівців Олександра Кутяніна та Олексія Ряполова, які були викрадені під час фотографування номерів автомобілів біля готелю "Національ", що належить Кернесу. Міському голові Харкова повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 127 (катування), ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України, прокуратура заявила про завершення досудового розслідування. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ направив кримінальну справу стосовно Геннадія Кернеса для розгляду в Полтаву.

28 квітня засідання суду не відбулося через неявку Кернеса, а 18 травня мер Харкова прибув до суду, та покинув судове засідання через «загрозу нападу».

Коментарі