•  

Сьогодні в Полтавській області оголошено день жалоби

1650
Сьогодні в Полтавській області оголошено день жалоби


В Полтавської області 17 березня оголошено днем жалоби за загиблими в дорожньо-транспортній пригоді на трасі Київ - Харків. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Полтавської облдержадміністрації.

Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв'язку з трагічною загибеллю жителів області 16 березня 2015 в дорожньо-транспортній пригоді на відрізку автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський та з метою вшанування пам'яті загиблих оголосити в Полтавській області 17 березня 2015 днем жалоби.

Також у день жалоби на всій території Полтавської області скасовано розважально-концертні заходи та спортивні змагання. На будівлях і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій повинні бути приспущені державні прапори.

О 12:00 пам'ять загиблих вшанують хвилиною мовчання.

Нагадаємо, 16 березня близько сьомої години ранку, на 375 км автодороги Київ - Харків, біля села Зеленківка Чутівського району вантажний автомобіль DAF зіткнувся із зустрічним маршрутним мікроавтобусом «Фольксваген». В результаті зіткнення 7 пасажирів мікроавтобуса загинули на місці ДТП, один помер у лікарні, ще 8 осіб з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості були госпіталізовані.

Олександр Сергєєв

Коментарі