•  

Сьоме засідання суду знову пройшло без Олександра Мамая

630
Сьоме засідання суду знову пройшло без Олександра Мамая

Засідання Октябрського районного суду – і знову без Олександра Мамая. Відсутність міського голови вкотре взявся пояснювати його представник.

Олександр Ковжога, представник Олександра Мамая в суді:

- 19 числа я отримав повістку під розписку Олександру Мамаю. Прибувши до МВК, я хотів вручити повістку, але він знаходився у відпустці. На дзвінки, я йому телефонував, телефон знаходиться поза межами досягнення, тому вручити повістку йому не зміг.

Проте перебування у відпустці, як виявилося, не завадило Олександрові Мамаю подати заяву до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо перевірки діяльності судді, яка веде справу Полтавського міського голови про адміністративне правопорушення.

Суддя Октябрського районного суду Полтави, Лариса Гольник:

- Суддею Октябрського райсуду Гольник при розгляді справи, я почитаю заяву, допущені істотні порушення норм процесуального права при здійсненні правосуддя. Саме розгляд справи здійснюється необ'єктивно, не безсторонньо, упереджено, з порушеннями принципу щодо незалежності та справедливості здійснення правосуддя.

Законне рішення вдасться винести лише в разі появи головного фігуранта справи у залі судових засідань. Поки що ані повістки, ані застосування приводу не дали бажаних результатів.

Обвинувач, заступник прокурора Полтавської області, Дмитро Таран:

- Вважаю, що слід використовувати повноваження, передбачені статтею 260 Кодексу про адміністративні правопорушення – заходи про забезпечення провадження у справах адміністративного правопорушення, зокрема коли вичерпані інші заходи з метою забезпечення своєчасного і правильного розгляду справи допускається адміністративне затримання особи.

Адміністративне затримання передбачає позбавлення особи права вільно пересуватися протягом трьох годин. А отже застосування при цьому ще й приводу, запевнив прокурор, змусить Олександра Мамая з'явитися у залі засідань. Проте його клопотання суддя не задовольнила.

Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду Полтави:

- Враховуючи те, що у суду немає підтвердження повідомлення особи Мамая про час і місце розгляду справи, суд приходить до висновку відхилити клопотання прокурора.

Відпустка Олександра Мамая офіційно має закінчитися 2 липня. Тож вже на 9-ту годину 3 липня в Октябрському районному суді призначено наступне засідання.

За матеріалами poltava.info

Коментарі