•  

Соратник Авакова вивів в офшор $ 40 млн - нардеп

880
Соратник Авакова вивів в офшор $ 40 млн - нардеп

Найближчий соратник міністра внутрішніх справ Арсена Авкова Ігор Котвицький вивів з України на рахунок компанії з Панами 40 мільйонів доларів або 1 мільярд гривень. Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко.

«Ігор Котвицький - це «гаманець» Арсена Авакова. До обрання в парламент він керував сімейною корпорацією чинного міністра внутрішніх справ. Влітку цього року Котвицький вивів з України 40 мільйонів доларів на рахунок офшорної компанії з Панами. Для цього Котвицький перекупив борг одної з українських юридичних осіб перед закордонною компанією», - написав Лещенко.

Коли цей факт розкрився, почалися перевірки і внутрішні розслідування. «Виявилося, що гроші були покладені на рахунок Котвицького в «Ощадбанку Росії» під час Революції гідності і були там весь 2014 рік. А для переказу грошей використовувався державний «Ощадбанк України», яким керує соратник Яценюка і Авакова Андрій Пишний», - додав нардеп.

За його словами, на момент переведення ці гроші були у нього не задекларовані.

«А «Ощадбанк» на чолі з іншим соратником Яценюка-Авакова пропустив платіж. Коли все вже трапилося, депутат «згадав» про 1 мільярд і вніс його в декларацію. Ну, «забув» про 1 мільярд на своєму рахунку - з ким не буває? », - Написав Лещенко.

Нардеп також додав, що у зв'язку з подією, він надіслав запити в Нацбанк, а також прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку, передає РБК-Україна.

Посилання на джерело: http://glavcom.ua/

Коментарі