•  

«Сорочинський Ярмарок-2014» відбудеться (Оновлено)

3020
«Сорочинський Ярмарок-2014» відбудеться (Оновлено)

Керівництво області вирішило не відміняти у цьому році Національний Сорочинський Ярмарок.

Про це повідомили на офіційному сайті ТОВ «Сорочинський Ярмарок».

«Національному Сорочинському Ярмарку – бути! З 18 по 24 серпня у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Сорочинський Ярмарок. Офіційне відкриття – 19 серпня об 11:00», - пояснили у прес-службі ярмарку.

Організаторами заходу виступили ТОВ «Сорочинський Ярмарок» та Полтавська обласна державна адміністрація. Керівник проекту – Світлана Свищева.

За словами прес-служби, захід буде проходити під гаслом «Україна єдина!».

Наразі продовжується прийом заявок від підприємств – виробників України, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування та розваг.

Також організатори заходу працюють і над оновленням культурно-мистецької програми. Традиційно планується виїзд гоголівських героїв, у виконанні професійних акторів, на справжніх волах.

Нагадаємо, що депутати Миргородської міської ради написали звернення до Полтавської облдержадміністрації з проханням відкласти на невизначений термін проведення Сорочинського Ярмарку. Таке рішення депутати прийняли через критичну ситуацію на Сході та загрозу терористичних дій на Ярмарку. 

Та у своєму блозі, голова Полтавської облради Петро Ворона, заявив, що проведення Сорочинського Ярмарку в той час, коли на території України йде війна – аморально.

«Кожного дня на Сході України гинуть наші хлопці-патріоти, які віддають своє життя, захищаючи Батьківщину. Тому організація розважальних заходів наразі, на моє переконання, є не лише недоцільною, а просто аморальною. Крім того, проведення ярмарку може стати провокацією для можливих терористичних дій з боку сепаратистів. Нашим головним завданням, вважаю, не дати супернику жодного шансу для дестабілізації ситуації на Полтавщині», - написав Ворона у блозі.

Також він повідомив, що за дорученням Президії та постійних комісій обласної Ради, Президенту України Петру Порошенку та Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку були надіслані листи з проханням розглянути можливість внесення відповідних змін до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 року «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних» щодо перенесення Національного Сорочинського Ярмарку в нинішньому році на невизначений час.

Коментарі