•  

SOS! Міська влада може почати вбивство тварин?

3520
SOS! Міська влада може почати вбивство тварин?

Після нашої вчорашньої статті «Цукор на вбивстві», присвяченій проблемі вбивства тварин і відмиванні на цьому понад 5 мільйона гривень з бюджету Мамаєм, а до цього Матковським, на адресу «Останнього Бастіону» по телефону пролунало звинувачення в неправдивості поданої інформації і в указівному тоні пролунав наказ, щоб ми зняли нашу статтю, інакше нам буде непереливки.

На офісний телефон телефонувала Матвєєва Мая Кадирівна, яка також фігурує в тексті статті.

До відома, Мая Кадирівна - керівник обласної організації живої природи «Юний європеєць», яка має займатися захистом тварин, проводить концерти на підтримку то Мамая, то Матковського (залежно від того, хто при владі). Себто, Матвєєва, маючи гарні акторські здібності, проводить до влади злочинців – Мамая та Матковського, які своєю діяльністю зробили жебраками й убивають не тільки собак, а й людей.

Паралельно з цим, одній із волонтерок зателефонували з комунальної служби міста. Із розмови стало зрозумілим, що всі тварини, про яких ми зробили сюжет, тепер перебувають у небезпеці. Над собаками нависла загроза знищення!

Щоби приховати розкрадання понад 5 мільйонів гривень, що були виділені на тварин, міська влада може просто перетруїти всіх собак, керуючись правилом немає собак – немає проблем – немає доказів.

Але ж правду нікуди подіти! Стаття «Останнього Бастіону» викликала великий резонанс у суспільстві, а телефонні дзвінки з погрозами й залякуванням – пряме підтвердження тому.

Стаття «Цукор на вбивстві» - одна із серії подібних, які висвітлюють злочинну й корупційну діяльність Матковського та Мамая, яка межує з криміналом і вбивствами. 

http://bastion.tv/news/mamaj-zbagachuyetsya-na-vbi...

Коментарі