•  

"Совість" дає, люди беруть. Непрямий підкуп чи свято?

5280
"Совість" дає, люди беруть. Непрямий підкуп чи свято?

Сьогодні в ПД "Листопад" відбулася перша із серії наступних "посвят" першокласників. Вітали малечу та батьків міський голова Полтави Олександр Мамай і його ГО "Совість України". Остання, як зазначив сам міський очільник, є спонсором подарунків, і без "Совісті" свята  взагалі б не було. 

Ми спитали у батьків першокласників, чи не вважають вони подарунки "Совісті" непрямим підкупом Олександра Мамая перед місцевими виборами. Відповіді полтавців дивіться в сюжеті:

Виходить, що ретельно вибудувана передвиборча програма з роздачею крихт у вигляді цукру чи канцтоварів може затьмарити попередні 5 років бездіяльності міського голови та всіма наслідками у вигляді розбитих доріг, високих цін, шалених тарифів, розвалених пам'яток архітектури, розкраденої комунальної власності міста тощо. 

А ось нагочний приклад того, якими подарунками "Совість" намагається купити батьків і їхніх дітей:

В обмін на запрошення в ПД "Листопад" дітлахи отримали 2 пакети із символікою "Совісті України". У першому пакеті було корисне й необхідне шкільне начиння:

а от у другому...

А другим пакетом "Совість України" зробила собі анти-рекламу, бо були там іграшки з попередніх передвиборчих кампанія та дитячих святкувань. Ми подивилися один із подарунків "Совісті". Отримана дитиною іграшка - бичок явно хворий на ДЦП... ще й співає пісню про Новий рік... рік Бика (а це, нагадаємо, 2009 рік).

Ось так само, 6 років тому Хтось готувався до виборів і підкупу батьків через їхніх дітей і закупив трошки більше іграшок. Але ж не пропадати добру!

Коментарі будуть зайвими.

Коментарі