•  

Співпрацю полтавців і дільничних поліцейських обговорили в райраді

661
Співпрацю полтавців і дільничних поліцейських обговорили в райраді

Нарада органів місцевого самоврядування та дільничних офіцерів поліції Полтавського районного відбулась 26 серпня 2016 року в актовій залі Полтавської райради. Як повідомив голова ради Михайло Кононенко у своєму Фейсбуці, головне завдання наради було обговорення належної співпраці щодо протидії злочинності та профілактики правопорушень.

У роботі наради взяли участь голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко, сільські голови, дільничні інспектори поліції. Останні були нагороджені грамотами та подяками від райради.

З-поміж питань присутні обговорили створення громадських формувань з охорони громадського порядку та території сільських рад; попередження вчинення правопорушень у молодіжному середовищі; встановлення систем відеоспостереження в громадських місцях на території району; виділення окремих службових кабінетів для роботи дільничних офіцерів поліції та інші.

Нагадаємо, місяць тому голова Полтавської райради Михайло Кононенко нагородив грамотами земледавців та осіб, що посприяли отриманню земельних ділянок понад 230 атовцям на території Полтавського району.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі.

Коментарі

  • Стас Прохор (29 серпня 2016, 10:10)

    Подивимось, що з них буде