•  

​Спортивні перемоги ПолтНТУ – нові вершини!

4400
​Спортивні перемоги ПолтНТУ – нові вершини!


У ПолтНТУ студенти вкотре професійно підкорили спортивні змагання області, одержавши призові та переможні місця на універсіадах з дзюдо та баскетболу.

Спортивні секції Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка набирають нових обертів. Протягом останнього місяця до скарбниці ПолтНТУ потрапили більше тридцяти призових місць із різноманітних спортивних змагань. Цього разу студенти-спортсмени університету підкорили змагання з дзюдо та баскетболу.

Так, 9 квітня відбулись змагання ХІІ універсіади Полтавщини з дзюдо. Збірна команда ПолтНТУ зайняла перше загальнокомандне місце.

Крім того, переможним для спортсменів ПолтНТУ стали змагання з баскетболу, які проходили у квітні цього року. Так, з 8 по 16 квітня у протистоянні серед збірних команд на ХІІ Універсіаді Полтавщини, команда ПолтНТУ зайняла впевнене перше місце, одержавши перемоги в усіх зустрічах.

Успіхи студентських команд ПолтНТУ стали результатом напруженої та відповідальної роботи викладачів і тренерів кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини гуманітарного факультету.

Тож запрошуємо усіх бажаючих до спортивних секцій Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Коментарі