•  

Справа щодо держзради Януковича: суд замінували, у засіданні оголосили перерву

00

Оболонський райсуд Києва, де проходять дебати у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, замінували, у засіданні оголосили перерву. Про це у вівторок під час проголошення промови адвоката Олександра Байдика повідомив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, передає Українська правда. 

Так, коли захисник оголошував свою заяву, до суддів підійшов співробітник суду і щось повідомив. Після цього Дев'ятко перебив Байдика і зазначив, що надійшла інформація про мінування суду, тому він змушений оголосити перерву.

Передбачалося, що вона триватиме до 14.00 задля перевірки і забезпечення безпеки учасників процесу і інших відвідувачів установи.

Раніше адвокат екс-президента Віктора Януковича Олександр Байдик поскаржився, що йому важко 5 годин зачитувати свою промову стоячи і попросив зробити перерву у судовому засіданні на кілька днів. У понеділок, 17 вересня, суддя повідомив, що дебатна промова захисника Януковича, мабуть, є найдовшою в історії, бо тривала понад 16 годин.

Як повідомлялося, нові адвокати екс-президента Віктора Януковича, звинуваченого у держзраді, Олександр Горошинський та Олександр Байдик заявили, що захисники від компанії "AVER LEX" виходять зі справи і попросили суд надати їм три місяці для ознайомлення зі справою.

Посилання на джерело: http://expres.ua/news/2018/09/18/308913-sprava-...

Коментарі