•  

Справу про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва направили до суду

660
Справу про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва направили до суду

Слідчим відділом прокуратури Полтавської області закінчено досудове розслідування в об’єднаному кримінальному провадженні за фактами вбивств судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Олександра Лободенка та Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва, передає Прокуратура Полтавської області.

Як повідомляється, обвинувальний акт направлено до суду за ч. 2 ст. 377 (умисне заподіяння судді легких тілесних ушкоджень у зв’язку з його діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя), ст. 379 (вбивство судді у зв’язку з його діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя), п.п. 6, 11, 12, 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб та вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (зберігання та носіння вогнепальної зброї), ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) Кримінального кодексу України.

У кримінальному провадженні четверо обвинувачених осіб: замовник, організатор та двоє виконавців. Усі вони наразі знаходяться під вартою.

В якому суді розглядатиметься кримінальне провадження вирішить апеляційний суд Полтавської області.

Нагадаємо, вбивство судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенка скоєно 11 лютого 2014 року, а Кременчуцького міського голови Олега Бабаєва – 26 липня 2014 року.

Коментарі