•  

Справжня ціна укліну ветеранам від Мамая

2200
Справжня ціна укліну ветеранам від Мамая

До 9 травня на кільцевій трасі навпроти міської ради пан Олександр Мамай вирішив вивісити банер, як він удячний ветеранам. «Доземний уклін, - каже вам, шановні ветерани, Олександр Федорович, - а разом із цим далеко не земні ціни на продукти харчування, комунальні послуги, ліки та медичне обслуговування, вартість за проїзд. 

Довгих і благих Вам років життя, герої, з такими цінами. Невже, пане Мамаю, ви вважаєте, що ветерани виборювали Велику Перемогу, щоби зараз жити, ніби при війні. Кого ви дурите? Люди, які пройшли війну, краще від вас із нами знають, що дороги після німецьких танків і бомбардувань фашистів були кращими, ніж зараз. А м’ясо й хліб із маслом люди могли хоч час від часу їсти навіть під час війни. За що воювали й гинули ветерани, кому ви б’єте доземний уклін? Щоби ледве зводити кінці з кінцями під час своєї старості? Що їм ваш уклін? Зробіть краще нормальні дороги й безкоштовний проїзд у громадському транспорті для учасників Великої Вітчизняної війни. Скільки їх залишилося живих? Сотня на всю Полтаву? Міський бюджет від цього не збанкрутує, хіба що менше буде можливостей купити собі нову машину чи ділянку на острові. Пільги на комунальні послуги, на лікарські засоби та безкоштовне стаціонарне й амбулаторне лікування. Чи важко ухвалити відповідний законопроект на сесії міськвиконкому, замість того, щоб роздавати землю в місті без аукціону?

Доземний уклін, Олександре Федоровичу, легко робити на словах, але у ветеранів від слів здоров’я й рівень життя не покращиться. 

Коментарі