•  

Стало відомо, скільки українці заборгували за комуналку

110

У липні 2018 року українці сплатили за житлово-комунальні послуги 4, 7 млрд грн. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Повідомляється, що в кінці липня заборгованість населення по оплаті за постачання природного газу склала 16,7 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води – 10,8 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 4,0 млрд грн, за централізоване постачання холодної води і водовідведення – 2,8 млрд грн, за вивезення побутових відходів – 0,5 млрд грн, з постачання електричної енергії – 3,9 млрд грн.

У свою чергу в Національному банку прогнозують, що зростання цін на газ і комунальні послуги в цьому році буде на рівні 25%. Так, якщо подивитися на світові ціни і порівняти з цінами в Україні, то різниця наразі становить близько 40%.

У I кварталі 2018 року ціна на природний газ для побутових споживачів зросла на 66 грн / тис. куб. м або 1,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Поступове падіння ціни з початку кварталу 2018 року склало 376 грн / тис. куб. м (5,5%) і було обумовлено сезонним коливанням попиту на газ.

Посилання на джерело: https://svidok.online/stalo-vidomo-skil-ky-ukra...

Коментарі