•  

Старі гріхи нових очільників ДАІ Полтавщини

14220
Старі гріхи нових очільників ДАІ Полтавщини

Кілька днів тому на сайті Останнього Бастіонна з’явився лист від небайдужого громадянина, в якому висвітлювались шалені розміри хабарів та поборів, котрі змушені платити працівники ДАІ Полтавщини своєму новому начальнику.

І поки редакція чекає відповідь на звернення до Генеральної прокуратура України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України та від Кабінету Міністрів України, на очі потрапив один цікавий документ, в якому знову фігурує прізвище пана Блажівського.

А саме, документ исх.№ ГУ БКОЗ СБУ 14/4474 від 05.06.08 та вх.№ СПУ 089/40 / 366-01 від 10.06.08 на 3 аркушах з додатком на 18 аркушах «Щодо корупційних проявів в контролюючих та правоохоронних органах» адресований Президенту України.

Виконавець - начальник 1 Управління ГУ БКОЗ СБУ Репік Олександр.

В преамбулі листа йдеться наступне:

«З метою розірвання встановлених злочинних зв’язків, припинення функціонування корупційних мереж та забезпечення ефективної протидії корупції в органах ДПІ та МВС України вбачається доцільним звільнити із займаних посад:...», - йдеться у листі.

Серед великої кількості цікавих особистоей, у листі  можна зустріти і вже знайомі для Полтавців прізвища, зокрема від УМВС України Житомирської області до списку потрапив Блажівський Петро Ілліч:

«Блажівський Петро Ілліч, підполковник міліції, перший заступник начальника УДАІ УМВС в Житомирській області безпосередній організатор системи одержання хабарів в підрозділах ДАІ області», - зазначено на папері.

Виникає питання, чому людина, котра була відома, як «організатор системи одержання хабарів» ще в 2008 році, сьогодні, після Революції гідності, обіймає пост начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області?

Сподіваємось, що відповідь на наші запити прояснить цю ситуацію.

Коментарі