•  

Стартувала Глинська археологічна експедиція

990
Стартувала Глинська археологічна експедиція

Глинська археологічна експедиція 2016 року отаборилася й починає черговий сезон розкопок на Глинському археологічному комплексі, пам’ятці національного значення ІХ – XIV ст. Сезон розкопок та дослідження території почнеться 20 червня.

Вантажівка з реманентом та провізією для учасників експедиції.

Учасники Глинської експедиції завтра почнуть черговий сезон розкопок на поселенні 13-14 ст. та більш давньому городищі – 10-11 ст.

– Цьогоріч археологічна група продовжить розкопки попереднього сезону. Ми дослідимо поселення 13-14 ст., а також городище 10-11 ст., – розповів Юрій Пуголовок, керівник експедиції, кандидат історичних наук, співробітник Інституту керамології НАН України.

До археологічної групи ввійшли 50 чоловік. З-поміж них – 30 студентів із Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара та Сумського державного педагогічного університету імені А. Макаренка. Також долучилися кандидати історичних наук Ярослав Володарець-Урбанович та Денис Гречко, дирекція історико-культурного заповідника «Більськ», члени Охтирського краєзнавчого музею та Національного музею-заповідника гончарства в Опішному. Експедиція відбувається за підтримки громадської спілки «Останній Бастіон».

Цьогорічні розкопки на Глинському городищі триватимуть до 10 липня. Результати досліджень, фото та відеосюжети з місця подій невдовзі на нашому сайті

Коментарі