•  

​Статистика по новонародженим у місті за минулий тиждень

550
​Статистика по новонародженим у місті за минулий тиждень


Управління охорони здоров'я міськвиконкому повідомляє, що за минулий тиждень (з 6 березня 2015 року з 8:00 год. ранку по 13 березня 2015 року на 8:00 год. ранку) по місту Полтава народилось 106 діток: 49 дівчаток та 57 хлопчиків.

В тому числі по міському клінічному пологовому будинку на світ з'явилось 54 малюки: 26 дівчаток та 28 хлопчиків. В перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні народилось 52 немовляти: 23 дівчинки та 29 хлопчиків.

Найпоширенішими іменами, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження жителі Полтавської області стали у дівчаток: Анастасія, Анна, Дар’я, Єлизавета, Марія, Софія; у хлопчиків: Артем, Денис, Дмитро, Іван, Олександр, Святослав.

Така мода на імена, як повідомила начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, була протягом лютого цього року.

Цікаво, що часто полтавці, обираючи ім’я своїй дитині, намагаються бути оригінальними. Так, серед нетрадиційних імен, наданих дівчаткам: Аїнора, Ассія, Модіна; хлопчикам: Йоель, Маніл.

Олександр Сергєєв

Коментарі