•  

Стаття 2. Завдання Служби безпеки України

1210
Стаття 2. Завдання Служби безпеки України

На Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного й оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці. (Частина перша статті 2 зі змінами, внесеними згідно із Законом N 1703-IV (1703-15) від 11.05.2004)

До завдань Служби безпеки України також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління й економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України. 

Про те, що представники судової системи свідомо підривають основи державності, ми вже неодноразово писали.

Як писали й про те, що ненажерливі судді з Апеляційного суду Полтавської області разом зі своєю "кришею" з Конституційного суду замовили хакерську атаку на сайт "Останнього Бастіону" з метою змусити замовчати перший інформаційний Інтернет- портал в Полтавській області. 

З хакерською атакою адміни та служба безпеки сайту впоралися. Отримані докази, разом з візуалізацією атаки, ми передали працівникам Служби безпеки України в Полтавській області з надією на те, що сплачуючи податки, на які утримується СБУ, ми можемо розраховувати на їх професіональну допомогу у вирішенні питань, пов'язаних не тільки з забезпеченням прав та свобод, закріплених у Конституції України, а і розраховувати на отримані ними, за наші з вами кошти, спеціальні знання, необхідні для вирішення більш складних завдань.Зокрема- захисту інформаційного простору від хакерських атак. 

Але, я так зрозумів, кваліфікація працівників УСБУ в Полтавській області, виявилася не на тому рівні, щоб виконати цілі та завдання, визначені Законом України "Про Службу безпеки України".

Чому є підтвердженням лист відповідь на наше звернення.Враховуючи вищевикладені в листі факти можемо зрозуміти, що основним Законом, який регламентує діяльність Служби безпеки України в Полтавській області є не Закон України " Про Службу безпеки України", а Закон України "Про судоустрій і статус суддів", Положення про Державну митну службу України, та інші положення, в залежності від звернення.

Мене особисто така відсторонена позиція наших "захисників" безпеки України взагалі не дивує.

Маємо пр...........й Крим, Донецьк, Луганськ. Маємо перше місце в Європі по корупції. Маємо суддів, прокурорів, список можна продовжувати, хабарників. Маємо замки та хороми високопосадовців. Маємо " церкви" та сарайчики голови та заступників Апеляційного суду Полтавської області. Маємо приховані ними мільйонні статки. 

І маємо О. Кривича - Начальника Управління УСБУ в Полтавській області, який або не може, або не хоче проводити розслідування з наведених, в матеріалах "Останнього Бастіону", фактах.


Геннадій Сікалов,

Останній Бастіон

Коментарі