•  

Стережися, Матковські заполонили Полтаву

12980
Стережися, Матковські заполонили Полтаву

"Половинка" виходить на передвиборчі перегони тактикою агресивного штурму. Це як, спитаєте? Дивіться й аналізуйте самі:

1) Патріотично про місто

2) Андрій "Половинка" обіймається із дівчатами в клубі - підтримує молодь

3) Наш герой ЗА, але цього через білий колір на білому тлі непомітно, БПП. Не З, а ЗА

4)

І, нарешті, найдивніше в цьому ланцюжку - страхова компанія "Залізничні шляхи". Це компанія не залізничників, як можна подумати на перший погляд. "ЗШ" належить дружині все цього ж Андрія Матковського. 

Самі дивіться на прізвище власника

Тепер складаємо картинки в один пазл - про місто - це білборди, що рекламують політичну газету Матковського, друга світлина - Всеволодович вирішив "махнути стариною" і піти в клуб, заручитися підтримкою молоді, ну й із дівчатами провести час, звісно. Білборд "Солідарності" - це маніпулювання думкою громади від політехнологів "Половинки". А що цей трюк таки спрацював, ми бачили з результатів тодішніх виборів. Нагадаємо, що БПП тоді публічно відхрещувався від нашого "героя". 

А 4 фото - "Залізничні шляхи", за які "Останній Бастіон" неоднаразово писав. Схоже, Матковському на інші білборди й рекламу треба гроші, тому компанія його дружини дає знижку аж 20% на страхування у серпні. Не факт, що в разі нещасного випадку виплатять суму страховки, адже вона вже піде на нові білборди й рекламу "Половинки". 

Якщо ще є сумніви, чи страхувати своє життя в "ЗШ", радимо перечитати статтю-розслідування:

http://bastion.tv/news/kudi-vedut-zaliznichni-shly...

То тепер зрозуміло, що пів Полтави обклеєні Андрієм Матковським. Навіть тут Андрій "ПОЛОВИНКА". Але якщо "Залізничні шляхи" застрахують багатьох людей на шару в серпні, очікуємо, що у вересні ВСЯ Полтава буде з чарівною усмішкою:

Усміхайтеся!

Коментарі