•  

Стихія знеструмила на Полтавщині 13 населених пунктів

510
Стихія знеструмила на Полтавщині 13 населених пунктів

Сильний вітер з дощем, що вирував на Полтавщині у четвер 26 червня залишив без електропостачання 13 населених пунктів у 7-ми районах області. 

Про це інформує прес-служба Державної Служби з надзвичайних ситуацій в Полтавській області. «Внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви вітру) сталося аварійне відключення 17 фідерів та 297 трансформаторних підстанцій, від електропостачання частково відключені абоненти в 13 населених пунктах області»,- повідомили у відомстві. 

Без електропостачання залишились населені пункти в Котелевському, Новосанжарському, Глобинському, Миргородському, Гадяцькому, Лохвицькому та Оржицькому районах. 

Також рятувальники сповістили про підтоплення 3-х територій приватних домоволодінь та 1 приватного житлового будинку у Полтаві, що сталися через слабку пропускну можливість системи зливу зовнішнього водовідведення. Для ліквідації наслідків буревію залучені співробітники та спецтехніка Управління ДСНС України у Полтавській області, аварійні бригади ПАТ «Полтаваобленерго», техніка та працівники комунальних підприємств Полтави. На 6 годину ранку підтоплення приватних домоволодінь ліквідовано,- повідомили в ДСНС.

Коментарі