•  

Столична міжвідомча комісія підтвердила прізвисько полтавського голови – «Мама-й-яма»

6270
Столична міжвідомча комісія підтвердила прізвисько полтавського голови – «Мама-й-яма»

«Критичною» назвали неготовність до зими доріг області міжвідомча комісія.

Як повідомляє прес-служба ДАІ МВС України, з 15 вересня по 12 жовтня ДАІ організувала і провела осінній комісійний огляд доріг. В огляді брали участь представники «Укравтодору», «Укртрансінспекції», місцевих органів влади, комунальних і залізничних організацій. Метою огляду була перевірка готовності до зими.

Про це повідомляє УНІАН.

«Огляд показав, що дорожньо-комунальні організації не у повній мірі підготовлені до роботи в зимовий період. Найбільш критична ситуація у… Полтавській області» - ідеться в повідомлені відомства. Поряд з Полтавщиною ДАІ назвала критичними ще 16 областей.

Складна ситуація спостерігається зі створенням в дорожніх організаціях запасів паливно-мастильних матеріалів. Крім того, у ДАІ викликає занепокоєння стан спеціальної дорожньої техніки і складна ситуація з підготовкою вулично-дорожньої мережі до експлуатації в зимовий період.

Раніше в середу полтавський міський голова Олександр Мамай провів демонстраційний огляд дорожньої техніки для зимових робіт і оголосив стан її готовності «відмінним» та пообіцяв, що «місто взимку буде чистим».

Коментарі