•  

Стрелюк і Бех заплющують очі на відкритий підкуп виборців мером Полтави

4400
Стрелюк і Бех заплющують очі на відкритий підкуп виборців мером Полтави

В центрі Полтави поблизу приймальні політичного штабу нині діючого міського голови Олександра Мамая уже кілька днів не проштовхнутися – кандидат почав передвиборчу кампанії з засівання гречкою, роль якої цього року виконує цукор.

Всім бажаючим, а це здебільшого пенсіонери, відкрито і просто в центрі міста сьогодні весь день роздають безплатні продуктові пайки. В пакетах з агітацією Мамая – він іде на другий строк.

Відвертий підкуп триває уже який день але правоохоронців він зовсім не турбує. Навіть перевірку не розпочали.

Тим часом міський голова влаштував прямо перед своїм штабом нову зупинку тролейбусів – найпопулярнішого безплатного транспорту пенсіонерів. Просто посеред маршруту. Щоб ті охочіше йшли.

Зупинка все ще уявляє собою просто газон. Але черги пенсіонерів по ньому вже потяглися за подачками.

В передвиборчому наборі вагою близько шести кілограмів, як кажуть, передусім цукор. Тоді як минулі вибори місцевий латифундист Мамай в Полтаві виграв завдяки гречці та соняшникової олії.

В Полтаві зупинку, кепкуючи, вже прозвали «цукровою». А ось історикам і автомобілістам не до жартів. Щоби винайти місце під нову зупинку і зробити прохід до штабу вільним – робочі раніше зламали частину стіни історичної пам’ятки Кадетського корпусу. Частину дороги від приймальні до нової зупинки сьогодні заасфальтували. Встановили лави. Все звісно за бюджетний кошт. На це реакції правоохоронців також нуль.

Завантажене вщент транспортне кільце в самому центрі постійно спіткають аварії – а тепер там ще й зупиняються великогабаритні тролейбуси – що ще більше ускладнює обстановку. Втім у ДАІ на це помовкують, хоча визнають – дозволу не давали.

Ще одна правоохоронна структура, яка має права займатися розслідуванням корупційних злочинів СБУ – розташована буквально в трьохстах метрах від пункту видачі пайків – але їм теж немає діла.

Семен Чорнехата

Коментарі