•  

Стрелюку й Беху - ТРУБА. Крадіжки газоконденсату в Полтаві

18040
Стрелюку й Беху - ТРУБА. Крадіжки газоконденсату в Полтаві

«Останнім Бастіоном» розкрита чергова корупційна схема полтавського злочинного синдикату – Стрелюка, Беха, Рябішина та виявлені перевертні-посередники.

Нікому не секрет, що Стрелюк гарно наживається через крадіжку газоконденсату. «Останній Бастіон» уже розслідував цю справу:

http://bastion.tv/news/prokuror-poltavshini-viddav-mafiyi-kradiyiv-gazokondensatu-she-odin-kamaz-znaryaddya-zlochinu/

Головний прокурор добре наживається, викрадаючи державний газоконденсат. Звісно, Стрелюк працює не сам. Для масштабних крадіжок йому потрібно прикриття УМВС. Логічно, що ласий до грошей хабарник Бех у долі. Сьогодні в нас з’явилися безперечні докази причетності Стрелюка та Беха до крадіжок газоконденсату.

На зустрічі на околиці міста були спіймані на гарячому Роман Романко, перевертень у погонах, який уже тричі був засуджений за крадіжку газоконденсату, але припиняти красти не збирається та Мигалка, «смотрящий» від Беха. Перший був на своєму Форді з держномерами 8040, а «шістка» Беха приїхав на службовому міліцейському авто ВАЗ 2109 зеленого кольору.

Чому зустріч-нарада відбувалася на околиці міста? Щоби приєднатися до труби з газоконденсатом, Стрелюку й Беху треба кинути свою «підсосну» трубу, маршрут якої лежить через кар’єр – усе просто. Як саме й де кинути й вирішували ставленики й співвикрадачі газоконденсату - «Півень Полтавський» Романко та бехівський Мигалка.

Коли Бех заявляє, що він не бере хабарі й не причетний до викрадання газоконденсату, ми бачимо зовсім протилежне. Безпосередній «смотрящий» у слідстві від Беха Мигалка, доносить своєму керівнику інформацію і є каналом передачі хабарів. Це по-перше.

По-друге, як Мигалка, що був спійманий на гарячому під час отримання хабаря в розмірі 25 тис. доларів утік від спецпідрозділу СБУ «Альфа» та чому він знову назначений «смотрящим» за слідством від Беха? Чому Мигалка знову працює та продовжує вимагати хабарі й далі?

По-третє, у нас є докази, що півень-перевертень Романко двічі-тричі на тиждень телефонує голові Апеляційного суду Полтавської області Рябішину, й каже тому - пряма цитата:

«Коли ти вже посадиш Сікалова? Ми ж тобі вже віднесли». – не важко здогадатися, що саме віднесли (ОБ).

Ніхто не заважає працівникам УМВС в рамках оперативно-розшукової справи роздрукувати телефонні розмови Романка й Рябішина й переконатися у правдивості написаного «Останнім Бастіоном».

Якщо ж голова Апеляційного суду вважає, що до його розмов ніхто не має доступу, він дещо помиляється.

Чому головний редактор заважає усьому кримінально-корупційному складу полтавського злочинного синдикату в лиці Стрелюка, Беха, Головка, Рябішина, Романка й Мигалки? Після сьогоднішньої чергової викривальної статті питання має відпасти. Сікалов просто єдиний, хто заважає тирити газ і чинить опір корупційним рішенням. Сікалов єдиний, хто не боїться на шпальтах видання друкувати правду про злочини головного прокурора, начальника УМВС, губернатора ОДА, голови Апеляційного суду та інших. Ось відповідь. Наскільки би простіше й безтурботніше було життя всіх хабарників, якщо б ніхто не дозволяв собі викривати їхні злочини й корупційні схеми.

Тому-то прокурор Стрелюк і закидує Г. Сікалову різні кримінальні справи. Мета одна – ув’язнити головного редактора «Останнього Бастіону». Схожа схема затуляння рота була провернута на Олександрові Мельнику та його ТРК «Візит». Стрелюк зробив так, що сфабрикована проти головного «Бастіонівця» справа перейшла під його контроль. А щоби досягти свого, прокурор області не гребує фізичними розправами та тиском, зокрема, Стрелюк віддав указівку, «зламати доктора Владислава Левуса», який не хоче свідчити неправдиво проти Геннадія Сікалова:

http://bastion.tv/problems/prokuror-strelyuk-u-vidchayi-gotovij-zlamati-lyudinu/

Замість висновку зазначимо лише, що нам надійшла інформація, що начальник полтавської СБУ їздить докладати до начальника УМВС. Ми ставимо питання поки що собі: чи може таке бути? Злочинний синдикат Полтави всерйоз взявся за знищення «Останнього Бастіону» правди полтавців. Але на те «Бастіон» і останній, що знищити його неможливо. А покарати винних у крадіжках сотень тисяч доларів на державному газоконденсаті й інших корупційних схем, притягнути до відповідальності перед законом Стрелюка, Беха, Рябішина, Романка та Мигалку – можливо. У цьому одне із завдань «Останнього Бастоіну» як ЗМІ, що знає і виконує закони. Як совісті, так і України. 

Коментарі