•  

Студенти ПНПУ вимагають від ректора ПНТУ пояснити, про який «педагогічний університет» він говорив ЗМІ

5500
Студенти ПНПУ вимагають від ректора ПНТУ пояснити, про який «педагогічний університет» він говорив ЗМІ

24 грудня у Полтаві пройшов мітинг проти керівництва ПНТУ, зокрема проти ректора цього закладу Володимира Онищенка.

Захід отримав значний розголос. Кореспондент «5 каналу» Олена Орлова зателефонувала ректору ПНТУ за коментарем стосовно мітингу. Але Володимир Онищенко заявив, що «це педагогічний університет і наших студентів там не було взагалі… не можу я прокоментувати проплачені акції».

Така заява на всеукраїнському телеканалі викликала обурення студентів і викладачів ПНПУ ім. В.Г. Короленка, єдиного педагогічного університету в Полтаві.

Сьогодні, 25 грудня, вони надіслали ректору ПНТУ лист. Наводимо повний його текст:

«Вельмишановний Володимире Олександровичу!

24 грудня 2014 року в сюжеті телеканалу «5 канал» про акцію, яка відбулася 24 грудня 2014 року біля Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, авторами програми було оприлюднено Ваш коментар, у якому Ви заявили: «Це все педагогічний університет, і наших студентів там не було…».

Звертаємося до Вас із проханням роз’яснити, який саме педагогічний університет Ви мали на увазі.

Принагідно повідомляємо, що Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка не брав участі в зазначеній акції, так як відсутні відповідні рішення та розпорядження органів студентського самоврядування та адміністрації закладу.

Відповідно до аналізу фото- та відеоматеріалів, поширених у засобах масової інформації, поряд зі студентами, випускниками та викладачами Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка участь у акції брали представники різних громадських організацій, творчих об’єднань та громадські активісти. Однак те, що вони є студентами та працівниками різних навчальних закладів та організацій, не свідчить про причетність цих установ до проведення вищезазначеної акції 24 грудня 2014 року біля Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка».

Нагадаємо, що це вже далеко не перший лист "подяки" на ректора ПНТУ, свого часу ми публікували лист безпосередньо від колективу технічного університету: "Корупційні схеми Полтавщини: ректор-казнокрад", "Чи важко записатись на інтерв’ю до ректора ПНТУ ім. Юрія Кондратюка"

Коментарі