•  

Суб’єкти господарювання порушили правила справжнього змагання при проведенні тендеру

440
Суб’єкти господарювання порушили правила справжнього змагання при проведенні тендеру

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Кварц» (м. Запоріжжя») та ТОВ «Атлант-Капітал» (м. Дніпропетровськ») на 20 тис. грн. за спотворення результатів торгів.

Як встановило Відділення за результатами досліджень, ТОВ «Кварц»та ТОВ«Атлант-Капітал» погодили поведінку при проведенні відкритих торгів, які проводило ПАТ «Полтаваобленерго» у червні-липні 2012року, на закупівлю апаратури електричної високовольтної, Внаслідок таких дій було усунуто конкуренцію між учасниками, а право на укладення договору отримало ТОВ «Кварц», чим було спотворено результати торгів, оскільки саме здійснення конкурсного відбору учасників є необхідною умовою визначення переможця торгів.

Замовник в результаті проведення тендеру не отримав таку цінову пропозицію, яку він міг би отримати в умовах конкуренції при проведенні тендеру.

«Справжність змагання при проведенні тендеру забезпечується таємністю інформації, що міститься у тендерних пропозиціях. Зокрема, учасники тендерів під час підготовки своїх тендерних пропозицій конкурують між собою та повинні формувати пропозиції самостійно (незалежно від інших учасників). Враховуючи зазначене, під час проведення тендеру тендернапропозиція, що перемогла, повинна містити конкурентні та заздалегідь невідомі іншим учасникам умови», - надав пояснення голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко.

Суб’єкти господарювання визнали факт вчинення порушення конкурентного законодавства та зобов’язались дотримуватись вимог чинного законодавства при участі в процедурах закупівлі за державні кошти. 

Прес-служба Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

Коментарі