•  

Сучасні схеми майора-корупціонера Микитенка

9020
Сучасні схеми майора-корупціонера Микитенка

Майор Микитенко Олег, якого відпустили за два дні після затримання, намагається зам’яти справу проти себе та залишитися на посаді через впливових родичів з церкви.

Микитенко передавав рахунки на будівництво свого маєтку працівникам райвідділів ВБ щоб не “світитися”. Кожен мусив оплачувати від 10 до 20 тис. грн. Під час обшуку 11-го жовтня, працівниками УСБУ були вилучені кошти, помічені дошки для бані та будівельні матеріали.

Під керівництвом Микитенка, працівники поліції яких призначали на вищу посаду мали заплатити суму для отримання довідки з ВБ, яка не заперечує призначенню. Для отримання довідки з ВБ для посади в райвідділі, один працівник мусив купувати сорочки на 2 тисячі у.о. для поліцейських. 

Працівники ВБ також контролювали складання нормативів фізичної підготовки та перевіряли працівників поліції. Хочете скласти іспит? – знову винні.

На посаді начальника департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України в Полтавській області, Микитенко “кришував” розкрадання нафтопродуктів з цистерн Укрзалізниці та вирубку лісу в Диканському районі.

Останній Бастіон

Коментарі