•  

Суд 13 вересня розгляне скаргу ГПУ на закриття справи Кернеса

220

Апеляційний суд Полтавської області 13 вересня розгляне апеляційну скаргу Генеральної прокуратури України на судове рішення про закриття кримінального провадження щодо мера Харкова Геннадія Кернеса. Про це йдеться у повідомленні прес-центру Судової влади України.

"Апеляційний розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами прокурорів відділів Генеральної прокуратури України, потерпілого Ряполова С.А. та адвоката Зелькіної Т.Є. - представника потерпілих Кутяніна О.В і Ряполова С.А.., на ухвалу Київського районного суду м. Полтава від 10 серпня 2018 року щодо Кернеса Г.А., Блинника В.Д. та Сміцького Є.М. призначено на 13 год. 30 хв. 13 вересня 2018 року в приміщенні Апеляційного суду Полтавської області", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Київський районний суд Полтави закрив справу стосовно міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців, яких підозрювали у викраденні та погрозах вбивством прихильникам Майдану взимку 2014 року.

Справа стосовно Кернеса та його охоронців розслідувалася з лютого 2014 року. У березні 2015 року Генпрокуратура оголосила про завершення досудового розслідування.

Посилання на джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/sud-13-sentyabrya-r...

Коментарі