•  

Суд арештував фігурантів справи розкрадання проекту будівництва «Стіни» та призначив застави

660
Суд арештував фігурантів справи розкрадання проекту будівництва «Стіни» та призначив застави

Київський солом’янський суд обрав запобіжні заходи трьом обвинуваченим у розкраданні коштів будівництва стіни на кордоні з Росією. Володимиру Цьолко, Олександру Атаманюку та Сергію Значко суд призначив по два місяці тримання під вартою, з можливістю альтернативної застави. Про це повідомив «112 канал».

Колишньому начальнику першого відділу будівництва ДПСУ Володимиру Цьолко, що був безпосередньо наглядаючим за виконанням робіт офіцером, присудили утримання під вартою або 8,5 млн грн застави.Сторона обвинувачення інкримінує йому підписання актів виконання робіт, без виконання самих робіт. Сам Цьолко всі звинувачення відкидає та збирається подавати апеляцію. Захист обвинуваченого стверджує, що застава у 8,5 млн грн — це не підйомна сума.

Іншому фігуранту справи призначили заставу у 3,2 млн грн. Начальник управління капітального будівництва Державної прикордонної служби Олександр Атаманюк підозрюється в розкраданні держкоштів, призначених на реалізацію проекту "Стіна".

Також суд обрав запобіжний захід колишньому директору і заступнику директора чернігівського управління «Укравтодору» Сергію Значко. Суд призначив йому два місяці арешту з альтернативою застави на суму 505 тис. грн.

Загалом у справі про розкрадання коштів проекту «Стіна» було затримано 7 осіб, а збитки від їх діяльності оцінюють у 16,7 млн грн.

Нагадаємо: Україна витратить півмільярда на «Стіну» на кордоні з Росією.

Відділ моніторингу

Коментарі