•  

Суд над Пустовгаром перенесли на невизначений термін

730
Суд над Пустовгаром перенесли на невизначений термін

Сьогодні о 10. 00 у Київському районному суді мало відбутися судове засідання у справі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олега Пустовгара. Але суд так і не відбувся. Його перенесли на невизначений термін.

Про це повідомили ОКІА «Новини Полтавщини», спираючись на слова помічника судді Київського районного суду Оксани Житник.

«Причиною є неправильно складений адмінпротокол. У ньомунезазначена категорія державного службовця, не вказані свідки, немає чітко визначеного конфлікту інтересів» - йшлося в повідомленні.

За інформацією агенції, наразіадмінпротокол - на доопрацюванні.Тільки після цього зможуть назвати дату наступного судового засідання у справі Пустовгара.

До речі, про відміну засідання журналістам та громадським активістам, які прийшли до суду, повідомили лише за 20 хвилин до його ймовірного початку. При цьому ні Олег Пустовгар, ні його захист, ні сторона обвинувачення до суду не дійшли.

Нагадаємо, що УСБУ у Полтавській області склала протокол на Олега Пустовгара про адміністративне правопорушення. Чиновника підозрюють у корупційних діях, пов’язаних з розподілом бюджетних коштів між громадськими організаціями. Олег Пустовгар входив до складу комісії і в процесі розподілу грошей «допоміг» організації «Молода Просвіта», засновником якої є сам, отримати 17 тисяч гривень.

Коментарі