•  

Суд переніс розгляд справи Тетяни Жабо через відсутність прокурора

4840
Суд переніс розгляд справи Тетяни Жабо через відсутність прокурора

Октябрський суд м. Полтави переніс розгляд справи лікарки Тетяни Жабо, яка оскаржила дії слідчого відділу Прокуратури Полтавської області щодо не внесення відомостей про кримінальне правопорушення до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Причина звернення Жабо – перешкоджання у виконанні законній професійній діяльності на поновленій посаді керівника Полтавського МСЕКу.

Суддя Ганна Андрієнко після запізнення на 15 хвилин оголосила про перенесення судового засідання на 22 липня у зв’язку з тим, що не з’явилися представники прокуратури.

Зазначимо, перед судовим засіданням у ЗМІ з’явилася інформація, що голова Полтавської облради Олександр Біленький через посильних втручається в судову гілку влади з метою вчинити розправу над Тетяною Жабо.

Суддя Андрієнко в інтерв’ю повідомила, що жодного тиску на неї не було.

Тетяна Жабо натомість прокоментувала, що деякі домовленості, можливо, мали місце.

– Особисто в п’ятницю бачила, як і в сільський суд приходили. У Полтавській області є така практика, що так повинні вирішувати.

Нагадаємо, 17 вересня 2015 року Полтавський районний суд поновив Тетяну Жабо на посаді. Посадовці Полтавської обласної ради та Департаменту охорони здоров’я вирішили оскаржувати таке рішення. Апеляційний суд Полтавщини відхилив скаргу юристів й ухвалив залишити без змін рішення Полтавського райсуду.

Коментарі