•  

Суд зобов’язав мерію повернути школу периферії

330
Суд зобов’язав мерію повернути школу периферії

В травні 2014 Полтавський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора міста в інтересах учнів Полтавської загальноосвітньої школи №12 до управління освіти Полтавської міськради про визнання протиправним та скасування наказу, яким учні школи були переведені з навчального закладу, розташованого на Червона Шляху, до іншого приміщення школи по вул. Нарімановській.

Тепер, згідно нової постанови суду, посадові особи зобов'язані відновити навчальний процес у школі № 12.

Як повідомила старший прокурор прокуратури міста Полтави Ольга Черновська, постанова вищезгаданого адміністративного суду постановою Вищого адміністративного суду України залишено без змін. Однак управління освіти проігнорувало рішення суду, тому навчальний процес у ЗОШ № 12 на Червона Шляху так і почався.

«У зв'язку з цим прокурор Полтави знову звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з іншим позовом, а саме: про зобов'язання управління освіти виконавчого комітету Полтавської міськради відновити навчальний процес початкової школи в приміщенні школи № 12, що на Червона Шляху», - заявила прокурор і додала, що постановою суду позов прокурора міста задоволено в повному обсязі.

Філія школи №12 на Червоному Шляху закрили в 2013 році. Батьки влаштовували масові протести і зверталися в безліч інстанцій, намагаючись відстояти заклад, але міська влада заявила, що приміщення аварійне, і дітям там вчитися небезпечно. У травні 2014 після ремонту приміщення в ньому відкрили дитячо-юнацький клуб за місцем проживання.

Коментарі