•  

Конституційний суд Януковича

15290
  • apps/a62b9f8b1f3144e9860f64d6c05fd713.jpg
  • apps/5e989883640e4f7fa2719b0bc8d51d54.jpg
  • apps/205a657873fb44849c0a2301dad40b3a.jpg
  • /media/cache/4c/b7/4cb7bb78cba29eb97a16c0c5b0d3e3ad.jpg
  • /media/cache/29/b0/29b08378ccc2554121f8eca2fc75e69b.jpg
  • /media/cache/f5/e0/f5e07cb6b2974b214c6affd2d1f524d5.jpg


Президент України Петро Порошенко 23 жовтня 2014року підписав закони щодо боротьби з корупцією -"Про Національне антикорупційне бюро України", "Про запобігання корупції", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів".

Конституційний суд у своєму рішенні від 6 жовтня 2010року N21-pп. 2010 перевіривши на конституційність заборони певної діяльності в робочий час суддям, народним депутатам та іншим особам, вказаним в п.п.1,2,3 ч.1 ст.2 Закону N 1506, дійшов висновку, що зайняття ними викладацькою, науковою та творчою діяльністю, медичною практикою, інструкторською та суддівською практикою із спорту кваліфікується як "корупційне правопорушення" у разі, якщо ця діяльність здійснюється цими особами у робочий час.

У статті "Темна справа", розміщеній на сайті www.gk_press.if.ua, галицький кореспондент, з посиланням на офіційний сайт ДСА України, повідомив, що голова Полтавського обласного суду Касмінін Олександр задекларував у 2012 році 290295 грн. загального доходу, із яких 1577грн. від викладацької діяльності.

Інформація такого роду повинна б давно бути перевіреною компетентними органами, а український народ, що утримує касту "неприкасаємих", проінформований чи дотримувався конституційного рішення у своїй діяльності приведений у цей орган Януковичем сьогоднішній суддя КС Касмінін, який за допомогою шахрайства, лизоблюдства і хабарів прописався на печерських пагорбах і тепер указує українцям як правильно жити по закону.

Коли ж СБУ та інші державні структури не відстежують джерела статків "хлопчиків" Портнова, ми вправі поставити їм закономірні питання: де і коли Касмінін займався задекларованою викладацькою діяльністю, чи не було це у робочий час, чи отримував він у вказаний період повну зарплату, і чи не є він, бувало, корупціонером?

На сайті КС України є нова декларація судді Касмініна, у якій заявлені свіжі відомості про доходи, нерухоме майно, транспортні засоби, вклади у банках, цінні папери, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта: загальна сума сукупного доходу складає 285477грн.,в т.ч.:

- заробітна плата 285397грн.,

- дохід від викладацької діяльності 80 грн.,

- земельна ділянка загальною площею 27кв.м.,

- квартира загальною площею 95,5кв.м.,

- гараж загальною площею 22,6кв.м.,

- сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах 3150 грн.

Відомості про доходи, нерухоме майно, вклади у банках, цінні папери, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім'ї декларанта:

- загальна сума сукупного доходу складає 68979 грн.,в т.ч.:

- заробітна плата 68979грн.,

- земельна ділянка загальною площею 31 кв.м.,

- земельна ділянка загальною площею 1000 кв.м.,

- гараж загальною площею 22,1 кв.м.,

- легковий автомобіль Toyota Land Cruizer 2012 року випуску,

- сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах 1050грн.

- розмір внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації 35 000 грн.

Хто ще не забув арифметику відразу второпає, що дебіт і кредит не в'яжуться.

Усього за шість років перебування на посадах заступника та голови обласного суду, "покращення" у Касмініна стрімко настали у багатьох напрямках, як у житловому секторі, так і в автопарку, проснулися "неймовірні" наукові здібності, появилися великі особисті досягнення у зміцненні та укріпленні законності...

За цей час він, без особливих труднощів, обміняв на більш дорогі три нові джипи, у додаток до двох державних квартир (першу відсудив у Диканьці, другу отримав у Полтаві, як суддя), прикупив собі третю елітну квартиру у історичній частині міста, зробив у ній "люксовий", на його міщанську думку, ремонт, та вмеблював. Посеред двору, абсолютно плюючи на закон, не являючись інвалідом або злиденним чорнобильцем, звів капітальний гараж. 

Другий та третій капітальні гаражі на підставну особу він побудував на території Октябрського суду. Витрати на сім'ю, двох доньок учнів-студенток, ремонти у материному селі не стали непосильною ношені для створення якогось товариства, яке указано в декларації, та внесенні у його статутний фонд 35 тис.грн. Співзасновником цього товариства є і жінка Мілаша.

Цікаво, що це за товариство, чим воно займається, та хто є його співзасновниками?

"Останній Бастіон" направив відповідні запити до контролюючих органів.

В попередніх публікаціях "Останній Бастіон" уже писав про те, що у період обрання міського голови 26 листопада 2006 року, за те, що суд "не побачив", хто підкупляв виборців, в дарунок від Матковського, у додаток до місць під гаражі,новоспечений мер наділив Касмініна та його сусіда, такого ж одіозного заступника голови обласного суду Мілаша коштовними земельними ділянками біля себе, які джентльмени удачі продали за чималі гроші.

Велика зайнятість по облаштуванню власного благоустрою не завадила Касмініну, по прикладу свого куміра Вітьки "золотого батона" та у властивій йому манері, пробивати кар'єру наверх.

Для досягнення кінцевої цілі Касмінін не став довго морочитися щодо правової пристойності, і користуючись суддівською вседозволеністю, вирішив провернути декілька афер.

Для початку треба було наповнити хоч якимись регаліями свій іконостас. В голову прийшла перша ідея - купити почесне звання заслуженого юриста. Зручний, для цієї ідеї,випадок невдовзі "підвернувся".

При проведенні робіт по реконструкції обласного театру, "контроль" за якою здійснював бізнесмен, але на той час заступник губернатора Баранов А., добрий знайомий Касмініна і Мілаша., працівниками правоохоронних органів було виявлено розкрадання бюджетних коштів. Була відкрита кримінальна справа, але "завдячуючи" близьким стосункам Касмініна-Мілаша з прокурорськими братками з обласної прокуратури, через деякий час її закрили, а незабаром суддя Струков і зовсім оправдав Баранова.

Після цього, використовуючи з виду легальні форми та засоби, а фактично впроваджуючи в життя сплановане шахрайство, таємно від усього колективу Полтавського обласного апеляційного суду, Касмінін зібрав суддів своєї палати, сформованої за принципом особистої відданості, де і зачитав їм власноручно виготовлене прошеніє про присвоєння йому звання заслуженого юриста, яке було підтримано "долгими и продолжительными аплодисментами". Думку інших суддів апеляційного суду ніхто і не запитував.

Для придання чолобитной більш вагомого значення, Касмінін передав її своєму "боржнику" - відмитому від відповідальності заступнику губернатора А.Баранову.

Цілком зрозуміло, що Баранов не міг не поставити свій підпис, як подяку за "титанічну" працю Камініна, завдячуючи якому він залишився на посаді. А наш скромний герой отримав суспільний документ обласного значення без будь якого обговорення.

Варто нагадати, що на той час заступник голови Полтавської ОДА з питань промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва та зовнішньоекономічної діяльності Баранов очолював і обласну організацію "Єдиного центру", фактично представляючи на Полтавщині партію голови адміністрації президента Балоги. Отримавши заповітне погодження на звання, Касмінін,разом з Барановим, відвідали адміністрацію президента, де за "невелику суму зелених", під кінець каденції Ющенка, коли звання та державні нагороди роздавали майже всім, і дуже багато, отримує почесне звання.

Але цього виявилось замало. Під час формування електронної версії літопису випускників Харківського юридичного інституту, Касмінін не втратив можливості засунути туди і свою фізіономію. Хочу нагадати, що ця процедура не була безкоштовною, легально треба було сплатити більше однієї тисячі доларів. По зрозумілим причинам, бажаючих викласти таку суму з зароблених коштів із Полтавської області, виявилося небагато. Тому титулом "видатних випускників" змогли забезпечити себе всього декілька чоловік з воровської братви. Особливо цікаво те, що анотацію до фото в літопису писали самі на себе "видатні", не соромлячись в епітетах вихваляти себе.

За наявною інформацією, епопея з титулами на цьому не закінчилася. Користуючись своїм службовим становищем, і відкриті при цьому можливості (особисте знайомство з ректором, оскільки підлегла, на той час, суддя Материнко є родичкою ректора), Касмінін прикріпився до однієї з кафедр юридичної академії, щоб не відстати від такого ж прислужника режиму Януковича судді Кірєєва, і також стати псевдовченим.

Цікаво, як міг Касмінін, не володіючий жодною іноземною мовою, скласти кандидатський мінімум?

Як міг Касмінін подавати документи,здавати екзамени в робочий час?

На сьогоднішній день шість суддів КС обрані по квоті Януковича,здійснюють ....що?

Далі буде.

Гнап Нерушима. 

Коментарі