•  

Судді Касаційного господарського суду на трьох мають 11 млн грн статків і 6 квартир

550
Судді Касаційного господарського суду на трьох мають 11 млн грн статків і 6 квартир

Володимир Білоус, Сергій Жуков, Ніна Ткаченко – судді Верховного суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду.

На трьох слуги Феміди володіють понад 11 млн грн, 6 квартирами, автівками і купою іншого майна. Про це «Останній Бастіон» дізнався з електронних декларацій суддів, у яких вони відобразили доходи 2018 року.

Згідно з декларацією, Володимир Білоус має 2 квартири і земельну ділянку у Вінниці. У Києві винаймає житло. Їздить на Mitsubishi Grandis. Суддя вказав 3 млн 619 тис. грн зарплати за роботу у Верховному Суді. Готівкою тримає 60 тис. $, 3 тис. євро, 133 тис. грн. Сумарно всі задекларовані грошові активи Білоуса становлять 5,2 млн грн.

До Верховного Суду Білоус працював суддею Господарського суду Вінницької області. 25 років. В одному суді. Коли комісія поцікавилась у нього цим фактом, Білоус розповів, що «так склались життєві обставини, що він присвячував більше вільного часу сім’ї»пише видання «Главком».

Суддя Сергій Жуков з дружиною володіє 2 квартирами, а ще половиною офісу, паркомісцем. Усе в Дніпрі. Пересувається на Volkswagen Touareg, дружина – на Volkswagen Golf. Сукупна зарплата Жукова на двох роботах склала 234 тис. грн. Ще 120 тис. грн. отримав за відчуження корпоративних паперів і прав. Ще 180 тис. грн. судді принесла підприємницька діяльність. Готівкою зберігає 270 тис. грн. Сукупно всі кошти Жукова складають трохи більше 800 тис. грн.

У 2015-му році він балотувався до Дніпропетровської міськради від «Блоку Петра Порошенка», але безуспішно. Дружина судді, Євгенія Жукова, працює суддею Дніпропетровського окружного адміністративного суду. Там за 2018-ий вона заробила 221 тис. грн.

Суддя Ніна Ткаченко має 2 квартири і машиномісце в Києві, будинок і землю в Київській області. Їздить на Honda CR-V. За рік у Верховному Суді заробила, згідно з декларацією, 3 млн 863 тис. грн. До цього ще й 131 тис. 713 грн пенсії. 114 тис. 662 грн Ткаченко нарахувалися як відсотки від банку. 653 тис. грн. зберігає на банківських рахунках. Готівкою суддя Ткаченко має 15 тис. грн і 35 тис. $. Загалом сума всіх коштів – понад 5 млн грн.

«Наші Гроші» підозрюють, що Ткаченко була у складі колегії суддів, які у 2013 році відмовили задовольнити касаційну скаргу прокурора міста Алушти про визнання недійсним рішення Маломаяцької сільської ради щодо передачі земельної ділянки, яка належала ДП «Таврида». За версією видання, у такий спосіб було легалізовано передачу земельної ділянки площею 25 га, яка належала державному підприємству, у приватну власність. Серед вигодонабувачів виявився і колишній голова Маломаяцької сільради. Повний текст судової постанови можна прочитати ТУТ.

Таким чином, колегія суддів Касаційного господарського суду з Білоуса, Жукова і Ткаченко на трьох мають понад 11 млн грн коштів. Офіційно задекларованих.

Про неофіційні грошові потоки суддів видання повідомили судді, наближені до Арбітражного суду. За даними джерела, за винесення «потрібної» ухвали, а в окремих випадках і просто за об'єктивний розгляд справи, колегія суддів Білоус-Жуков-Ткаченко нібито виставляє цінник від 100 тис. $.

В цілому згадані судді намагаються «не відставати від колег». Уявлення про життя останніх дає нещодавня історія з головою Верховного суду Валентиною Данішевською. Відеоблогер Михайло Шнайдер опублікував відео, на якому Данішевська в обідню перерву відпочиває в елітному ресторані «Bigoli», середній чек в якому становить 10 тисяч гривень.

«Останній Бастіон» стежитиме за роботою Верховного Суду у складі колегії зазначених суддів Касаційного господарського суду.

Далі буде

Гнап Нерушима

Схоже

Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та ...

Суд «очистив» олігарха Коломойського від багатомільярдних боргів

З’ясувалося, що «баночковий» суддя-корупціонер із Сум був активним захисником режиму ...

Доля «Ferrexpo»: підприємство з Полтавщини знову стало фігурантом розгляду Верховного ...

Суддя отримав хабар у баночці горошку «Господарочка»

Коментарі