•  

​Суддів Вовка, Кицюка та Царевич відсторонили від посад

220
​Суддів Вовка, Кицюка та Царевич відсторонили від посад


Сьогодні, 10 березня, Вища кваліфікаційна комісія відсторонила скандальних суддів Печерського суду Сергія Вовка, Оксану Царевич та Віктора Кицюка від посад на два місяці.

Суддів Вовка Кицюка та Царевич відсторонили від посад

Суддів відсторонили у зв'язку з кримінальним провадженням, пише "ТСН".

Нагадаємо, що 4 березня Верховна Рада абсолютною більшістю голосів дала згоду на затримання й арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва

Виступаючи в цей день перед депутатами у Верховній Раді голова Верховного суду України Ярослав Романюк розтлумачив депутатам, у чому саме підозрюють цих трьох суддів.

Суддя Віктор Кицюк підозрюється у справі за ч.2 375 ККУ - ухвалення завідомо неправосудного рішення з мотивів особистої зацікавленості.

"Він розглядав справу щодо адмінпорушення щодо учасника Автомайдану і не ухвалив об’єктивного рішення. Не взяв до уваги пояснення особи щодо якої стояло питання щодо притягнення до відповідальності", - зазначив Романюк.

Суддю Оксану Царевич підозрюють у вчиненні злочину за цією ж статтею.

"Теж розглянула справу щодо учасника Автомайдану, не забезпечивши явки особи, щодо якої було порушене адміністративне провадження. Не вислухавши її пояснень, не вживши заходів для встановлення об’єктивної істини у справі, а постановивши рішення про позбавлення особи права керування транспортними засобами строком на 6 місяців лише на підставі протоколу про адміністративне правопорушення, який був складений відповідно до рапорту працівника міліції, який навіть не був підписаний працівником міліції", - доповів Романюк.

Суддя Печерського суду Сергій Вовк свого часу виніс обвинувальний вирок екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку і два роки тому позбавив житла на Печерську київську вчительку Ніну Москаленко. Вовк підозрюється в постанові завідомо неправосудних рішень по цивільній справі Москаленко, якою позбавив законного власника його майна.

6 березня суд ухвалив рішення про відмову заарештовувати суддю Печерського райсуду Сергія Вовка. Суди щодо Царевич і Кицюк ще не закінчилися.

Олександр Сергєєв

Коментарі