•  

Суддя Струков змінив професію на спринтера через кущі

4090
Суддя Струков змінив професію на спринтера через кущі

Утеча судді Струкова від журналістів перетворилася на яскравий забіг через перешкоди спринтерів у віковій категорії 60 і більше. 

Олександр Струков, 61-річний суддя Октябрського районного суду м. Полтави, учинив спринтерський забіг дворами від журналістів. Коли суддю врешті наздонали, він почав тікати від камер через кущі.

Суддя Струков таки змінив професію на бігуна через перешкоди. Недавно суддя продемонстрував швидкісний біг через тротуарами двори, оскільки не бажав давати коментар щодо корупційної справи, до якої, за словами судді Лариси Гольник, сам був причетний:

– Мамай, Ковжовга, Струков узгодили між собою показання, щоб приховати причетність до злочину, – Гольник.

В ТЕМУ: Поліція затримала горезвісного суддю Струкова

Після судового засідання журналісти намагалися поговорити із суддею Струковим. Втім, останній почав тікати кущами від представників ЗМІ – зазначає Олександр Перов, репортер місцевої «Лтави».


Зазначимо, кримінальну справу проти Олександра Мамая порушили за незаконний дозвіл відкриття МАФів для його падчерки. Колишнього заступника міського голови Дмитра Трихну звинувачують у спробі дачі хабара судді Ларисі Гольник за закриття корупційної справи проти міського очільника.

Нагадаємо, недавно в інтернет з'явилося відео неофіційної зустрічі очільника Полтави Мамая  у суддівському кабінеті Гольник.

Коментарі