•  

Суворий СММ та шамани: як СБУ знімало «мультфільми» під час війни

220
Суворий СММ та шамани: як СБУ знімало «мультфільми» під час війни

На сторінці Служби безпеки України у Facebook з’явився короткий відеоролик, який обурив користувачів. Дехто вже назвав дії відомства цирком «шапіто».

На відео чітко видно, як людина, одягнена у ритуальний костюм шамана, безперешкодно заходить до будівлі СБУ та віддає честь портрету екс-голови СБУ Наливайченка. Згідно з текстом, розміщеному під відео, у СБУ таким чином вирішили спростувати інформацію про залучення до роботи фахівців з екстрасенсорними чи магічними здібностями, яку днями оприлюднили на сайті видання «Страна.ua». https://strana.ua/articles/interview/159764-valentin-nalivajchenko-rasskazal-ob-uholovnykh-delakh-protiv-poroshenko-v-ssha.html

Проте, незвичний метод спростування інформації викликав лише обурення та насмішки від громадян. Адже працівники СБУ таким чином перейшли певну межу здорового глузду — прес-служба державного органу відкрито і публічно намагається висміювати свого ж колишнього керівника, тоді як у державі вже п’ятий рік іде війна. Зазначимо, наразі ролик переглянули понад 28 тисяч користувачів.

Імовірно, що виробництвом відеоролику займались PR-менеджери відомства, проте, на думку громадян, такі дії є неетичними та псують репутацію СБУ. Відповідаючи на запитання користувачів, у СБУ запевнили, що на зйомку відео бюджетних коштів не витрачали.

Коментарі