•  

Свавілля «хама» Ремського на АЗС перевіряють… його ж підлеглі

5170
Свавілля «хама» Ремського на АЗС перевіряють… його ж підлеглі

На одній із заправок WOG у Полтавській області високопосадовець і співробітник обласного УМВС виявив безчинство у ставленні до жінки-волонтера.

Заправку, де днями заступник начальника міліції області нагрубіянив волонтерці АТО, сьогодні перевіряють його ж підлеглі.

Як повідомлялося раніше, касир WOG заправила автівку начальника міліції Полтавської області Віктора Ремський позачергово, а також грубо відповіла волонтерці Марині Комаровій, яка була у черзі попереду міліціонера.

WOG уже висловили офіційні та публічні вибачення волонтерці, визнала факт хамства та порушення прав і пообіцяли, що надалі будуть обслуговувати учасників АТО позачергово.

Жодних вибачень від міліції й досі не надійшло.

Натомість учора, речник УМВС Полтавської області Юрій Сулаєв на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що «за фактом інциденту на АЗС під Полтавою проводиться службова перевірка». Цитуємо:

«З метою ретельного вивчення обставин події та об’єктивної оцінки дій учасників конфлікту, начальник УМВС Полтавщини доручив провести службову перевірку» - ідеться в повідомленні обласного УМВС.

Але, як з’ясувалося, перевірка буде формальною клоунадою.

Сьогодні на АЗС здійснювати перевірку дотримання службової етики та порушення прав людини Віктором Ремським полтавська міліція відрядила його ж підлеглих.

«Останній Бастіон» має фотоматеріали, що засвідчують цей факт.

Як повідомлялося раніше, скандал стався 17 квітня, коли волонтер Марина Комарова розповіла у Фейсбуці про інцидент:

Місце дії- заправка WOG на виїзді з Полтави. Дорога у бік Києва. Я - єдина жінка в черзі. Підходить мій час замовляти, і тут чоловік, що стоїть за мною в черзі, дочекавшись, мабуть, поки інші представники сильної статі розійдуться і, вирішивши, що жінка попереду нього не досить гідна, щоби робити замовлення за чергою, каже: "П'ята колонка до повного". Я здивовано повертаюся: "Даруйте, можна спочатку я замовлю?" І вже повертаючись до касирки, він додав: "Будь ласка, друга, дизель, до повного"

Касирка в свою чергу мене просто ігнорує і продовжує спілкуватися з чоловіком: "Розрахунок готівкою або карткою? Ще що-небудь бажаєте?"

У мене очі догори лізуть: "Дівчино, Може Ви у мене все-таки спочатку замовлення візьмете ???"

Таке враження, ніби я прозора й мене не видно й не чути ...

Цього хама проблеми жінки, яка стоїть попереду в черзі, теж мало торкалися, він ні сіло ні впало продовжував розмову: "Карткою. І каву, будь ласка".

Я взагалі спантеличена, обертаюся і питаю чоловіка, що спілкується собі з касиркою: "Вибачте, а я Вам тут не заважаю?"

На що він, розтягнувши пащу в самовдоволеній усмішці, відповідає: "Ні, не заважаєте. Звідки я знаю, може, Ви тут просто стоїте"

Звісно, я ж люблю на заправках просто для масовки в черзі постояти. Ну, ось такі збочені у мене розваги.

Звісно, що на таких номерах мажорні хами їздять, це ми в курсі, але ось поведінка панночки за касою мене справді вразила. Ольга Строкова (так її звуть) таки взяла у чоловіка замовлення, проігнорувавши мене як клієнта. І не вибачившись, "передала" мене іншій касирці.

Це все зачепило б мене набагато менше, якби я не була у формі і не сиділа в машині з військовими номерами, яку ці двоє прекрасно бачили у вікно.

Якби я була не у формі, то я б їм таку цивільну «стерву» увімкнула, що обидва б потім у психіатра рік лікувалися, але все ж я була при виконанні своїх обов’язків… Тому мовчки розрахувалася тремтячими руками і швидко вийшла.

Не знаю, натрапила я на двох представників виду "хам звичайний" і "некомпетентний співробітник", або це були двоє відвертих «сєпарів». Але я на власній шкірі відчула, напевно, тільки маленьку частку того, як може бути «приємно» бійцю АТО в громадському місці від відвертого нехтування цивільними, які ігнорують, або відмовляють йому в обслуговуванні.

«Щоб у вас нічого не боліло, мерзотники», - написала волонтерка. Вона також опублікувала фотографію автомобіля.

А вчора волонтер Костянтин Мельник на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднив інформацію про учасника конфлікту:

«ГЕРОЯ ЗНАЙШЛИ!!!»

І як ви думаєте, хто він?

Аж підполковник міліції!

Борець з організованою злочинністю, заступник начальника УМВС в Полтавській області

«Пішов з пониженням, що б зіскочити з закону про люстрацію», - написала волонтерка.

Коментарі